Nordic Walking

nordicNordic Walking porywa świat do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu!

Nordic Walking jest to technika marszu polegającą na zaangażowaniu do wysiłku jak największej partii układu ruchu, poprzez zwiększone wymachy ramion, wydłużony krok oraz prawidłowe zastosowanie specjalnie zaprojektowanych kijów.

Każdy znajdzie swoje przyjemności i swoje korzyści, jeden polubi nordic walking za szybkie sportowe tempo, drugi za pokonywanie większych odległości, dla innego będzie to sposób na niedzielny spacer czy wycieczkę w góry, jeszcze inni docenią nordic walking jako sposób na poprawę sylwetki, kondycji lub powrót do zdrowia.

Każdy, kto oczekuje od nordic walkingu efektów, znajdzie je. Warunek jest jeden- potrzeba motywacji i systematycznych ćwiczeń, a do tego potrzebny jest INSTRUKTOR.

Ilość spotkań: do opanowania podstawowej techniki min. 3 spotkania w zależności od potrzeb indywidualnych uczestnika

Czas trwania: 1 godzina-  jedno spotkanie

Miejsce: Zielone tereny okolic Gliwic np. pola za POCH-em – okolice ogródków działkowych ul. Sowińskiego, Lotnisko Aeroklubu w Gliwicach, Las Chorzowski

Termin:  do uzgodnienia, możliwość spotkania w ciągu dnia oraz w weekend.

nordic-walking-720x340Cennik zajęć:

  • Zajęcia indywidualne – 60 zł / 1 h
  • Zajęcia grupowe –(przy zebraniu minimum 3 osób)- koszt 1 zajęć dla 1 osoby 40 zł

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem kijów warto najpierw umówić się na zajęcia. Poznają Państwo podstawy techniki i dobierzemy właściwą długość kijów.

Wypożyczenie kijów  jest darmowe.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Znalezione obrazy dla zapytania gif mail   sportactivegliwice@gmail.com  Znalezione obrazy dla zapytania telefon gif     Ewa Gołąb 517 738 388